Back to top

O nás

Nestretli sme sa náhodou. Bol to osud. Rybári a dizajnér.

V hlave jedného z nás už dlho rástli predstavy toho, ako by mali „Slovenskí rybári“ vyzerať. Čo by mali robiť a ktorým smerom sa uberať. A spoločne sme to dali dokopy. Nie preto, lebo musíme. Každý z nás má svoju prácu, ktorá nás baví a živí. Ale preto, že chceme.

Všetci poznáme super rybárske značky, ktoré dávajú veľa do výroby rybárskych produktov a aj oblečenia. Mnohí z nás sú aj testermi týchto značiek, a preto je príznačné, že nosia tieto „dresy“. Ale potom sme tu my, rybárska väčšina. My nie sme nikoho testeri. Nie sme reklamnými nosičmi. Sme Slovenskí rybári. Jedna veľká rodina.

Preto chceme tvoriť rybársky dizajn, ktorí bude praktický, pohodlný a pekný. Tak aby ste sa ho nebáli nosiť kdekoľvek. Nie len na ryby.

Ale chceme robiť aj niečo viac. Peniaze, ktoré takto získame chceme našej rybárskej rodine vrátiť. Podporujeme dobré rybárske projekty, pomáhame mladým rybárom, tvoríme a opravujeme rybárske prístrešky a posedenia, upratujeme okolo vody, pomáhame so zarybnením… Chceme, aby ste značku „Slovensí rybári“ nosili hrdo a s vedomím, že je to komunita, ktorá si pomáha.

KVALITA

KVALITA

Nechceme, aby boli produkty „Slovenskí rybári“ lacné. Chceme, aby boli dobré. Najlepšie, aké môžu byť za stále rozumnú cenu. Preto osobne vyberáme, vymýšľame a testujeme. Nič čo by sme sami nenosili nedáme nosiť vám.

RODINA

RODINA

Nie sme korporácia s hlavným vedením v Paríži alebo Londýne. Sme tu zo Slovenska a sme vám blízky. Určite sa stretneme aj pri vode. Píšte nám, rozprávajte sa s nami a dajte nám vedieť, ako ste spokojní alebo ako vám môžeme pomôcť. Veď na to sme tu.

HRDOSŤ

HRDOSŤ

Nič nás nepoteší viac, ako keď dostaneme fotku, na ktorej ste v šiltovke, či tričku „Slovenskí rybári“. Jednak vám určite veľmi pristane ? a za ďalšie dávate na javo, že ste hrdí na to, kto sme – Slovenskí rybári.

Reviews

Napísali ste nám

Ďakujeme za vašu podporu!

Tie šiltovky sú megaaaa! Vyšívanie nemá chybu, na rybách som bola štýlová ?Ďakujem

Lucia B.

Slovenská rybárka

Objednal som otcovi hnedé tričko kapra a na rybníku bol najväčší kráľ ? Nebudete mať aj iné vzory?

Tomáš M.

Slovenský rybár

Po 30 rokoch sa mi podarilo dať otcovi originálny darček ? Ďakujem za pomoc pri výbere, a chcel by som sa ešte opýtať, či neplánujete aj iné doplnky na ryby?

Lukáš F.

Produktový manažér

Boli sme milo prekvapení s priateľkou kvalitou tričiek! Sú výborne aj po mnohých praniach vyzerajú ako nové. Ďakujeme krásne určite odporúčime aj ďalej.

Peter G.

Slovenský rybár